- Delikatna i finezyjna forma swetra z dekoltem w serek. Długie, obszerne rękawy i dół swetra wykończone miękkim ściągaczem.
- Przędza z której wykonano ten sweter to połączenie kaszmiru i alpaki. Jest delikatna, miękka w dotyku, lekka z wystającym włoskiem. Wełna z alpaki jest jedyna w swoim rodzaju, słynie z ciepła, lekkości, jedwabistości i właściwości hipoalergicznych. Co więcej jest: oddychająca. termoregulacyjna, bardzo dobrze chroni przed chłodem oraz dostosowuje się do temperatury ciała.
- Sweter ma kobiecy dekolt pięknie wykończony. W takim otuleniu i kolorze możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo.
- Takie projekty lubimy najbardziej, bo są uniwersalne, praktyczne i ponadczasowe. W kolekcji LOOK znajdziesz elementy do swojej kapsułowej szafy.
- Ubrania LOOK są produktami wykonanymi z włókien i/lub przy użyciu procesów produkcyjnych, które są zrównoważone, zmniejszając tym samym ich wpływ na środowisko. Celem Look jest wspieranie wdrażania praktyk, które są bardziej zaangażowane w ochronę środowiska, poprzez zwiększenie ilości ekologicznych ubrań w kolekcjach marki.
-
- Pudełkowa forma
- Sweter z dekoltem w serek
- Miła przędza klasyczny splot
- Długie rękawy
- Wykończony ściągaczami
- Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych
- Produkt zaprojektowany w Bydgoszczy, a wykonany w przędzalni pod Łodzią
- Pierz ręcznie w delikatnym detergencie przeznaczonym do prania wełny, nie susz mechanicznie w suszarce, nie wybielaj, nie czyść chemicznie
- Modelka Carla na zdjęciu ma 173cm wzrostu i ma na zdjęciu rozmiar one size
- Metki i etykiety przygotowany ręcznie metodą sitodruku w Bydgoszczy
- Wszystkie wymiary podane są na płasko, z uwagi na model over dopuszczalna tolerancja do 2cm
Skład: 34% kaszmir 34% alpaka 32% poliamid