Doskonale zaprojektowany damski plecak skórzany. Mały, zgrabny plecak o trójkątnym kształcie, zamykany na zamek błyskawiczny. Ma bardzo ciekawie zaprojektowaną przestrzeń: komora główna, do której dostajesz się od góry pomieści cały kobiecy świat, w środku ma dodatkową kieszonkę, także zamykaną na błyskawiczny zamek. Jest wykończony podszewką od środka.
Na zewnątrz, od frontu posiada dwie kieszenie: jedną po skosie ukrytą, zamykaną na zamek błyskawiczny wykończony pullerem z logo marki, oraz mniejszą podręczną kieszeń zamykaną na metalowy magnes-zatrzask. Od wewnątrz ma jeszcze jedną, ukrytą dodatkową kieszonkę, zamykaną na zamek błyskawiczny, w której możesz schować najbezpieczniej swoje skarby.
Ma genialnie wymyślony pasek, który po zamknięciu zamka możesz nosić zawieszony na jedno ramię, a jak rozsuniesz go, to masz dwa ramiączka i zakładasz standardowo na plecy, wygodnie.
Idealny plecak do szkoły lub do pracy, na każdy wyjazd, to najbardziej podręczny dodatek w Twojej kapsułowej szafie. Jest wykonany w pięknej włoskiej licowej skóry z lekką fakturą.
Wszystkie nasze ubrania i dodatki są wykonane w Polsce, kupujecie w 100% polski produkt, którego cały proces produkcyjny został zoptymalizowany, a podwykonawcy i półprodukty starannie wyselekcjonowane.
Plecak format A4
Dwa paski na plecy
Dodatkowo dwie rączki
Metalowe, srebrne okucia
Plecak unisex
Dodatkowa kieszeń na zewnątrz zamykana na zamek
Metki i etykiety wykonane metodą sitodruku w Bydgoszczy
Sposób konserwacji: przetrzyj delikatną szmatką, po wyczyszczeniu zastosuj barwne pasty lub kremy zgodne z kolorem wierzchu
Plecak zaprojektowany i wykonany w Bydgoszczy w 100% hand made