O nas

 

Look made with love - to koncept dla mamy i córki w miejskim swobodnym stylu. „Made in Poland… made with love…".

Ile razy Twoja córka podglądała Cię jak się ubierasz? Podbierała Ci buty, malowała sobie usta Twoją szminką? Co wtedy czułaś?

Ja byłam dumna, że moje córki chcą być takie jak ja. Zainspirowało mnie to do uszycia dla nas takich samych sukienek. Wśród znajomych wzbudziły ogromne zainteresowanie i prośby o uszycie podobnych ubrań dla nich. Nie odmówiłam :) I tak powstała marka “Look made with love”. Marka, która spełnia oczekiwania dzieci i ich mam. Tworzymy wyjątkowe kolekcje ubrań dla mam i córek, aby na co dzień i w święto czuły się wyjątkowe.

Zależało mi, żeby wszystkie ubrania Look made with Love były autorskie i oryginalne. Do tego szyte przez polskie krawcowe. I tak też zrobiłam, zatrudniam najlepsze krawcowe w okolicy, a projekty robię ja i mój cudowny zespół.

Oferowane przez nas projekty / komplety odzieży dla mamy i córki wyróżniają ręcznie wykonane aplikacje, drobne szczegóły i wykończenia, dopieszczone w nurcie slow. Czuwamy nad każdym etapem tworzenia kolekcji dla mam i córek. Wszystko musi być „dopięte na ostatni guzik”. Każdy model dla mamy i córki jest dla nas ważny stajemy w opozycji do masowej produkcji odzieży.

Projektujemy i tworzymy ubrania z pasją i zaangażowaniem – śledzimy trendy, wsłuchujemy się w oczekiwania małych i dużych klientów. Rozmowa z mamami i dziećmi pozwala nam tworzyć niebanalne, modne projekty - identyczne ubrania dla mamy i córki.

A... i jeszcze coś - aby podkreślić naszą misję i koncepcję zainaugurowaliśmy naszą działalność pokazem mody w tygodniu pomiędzy Dniem Mamy, a Dniem Dziecka. Zaangażowaliśmy w to przedsięwzięcie całe rodziny. Modelami były mamy i ich córki. Dla dzieci, rodziców oraz dla nas to była świetna zabawa. 

Wkrótce potem swoją premierę miał sklep internetowy, a następnie uruchomiliśmy butiki na platformach Dawanda i Showroom. Dziś nasze ubrania możecie znaleźć nie tylko w ww. sklepach, ale również w sklepach stacjonarnych w Polsce i Europie do których serdecznie Was zapraszam. 

Pozdrawiam

Agnieszka Kalita Maciejczyk

 

MISJA FIRMY

 

UBIERAMY MAMY I CÓRKI, MADE IN POLAND…. MADE WITH LOVE…

Myślimy zawsze o mamach, córkach, ich pragnieniach i… spełniamy marzenia!

Ubieramy KOBIETY z Polski i świata, te duże i te małe. Fajne babki z fantazją, luzem i dystansem do siebie i świata. Szczęśliwe, spełnione, pielęgnujące swoje macierzyństwo/dzieciństwo i cieszące się tym etapem swojego życia.

Zależy nam na relacjach z klientką. Słuchamy, kiedy mówi o swoich potrzebach, sugeruje, apeluje…. Słuchamy , słuchamy …. i realizujemy je…. with Love…

Wierzymy, że poprzez ubiór, strój, stylizację, definiujesz siebie, swoje poglądy, wizję świata, swój nastrój , pogodę ducha… a może gorszy dzień i foch … ? My to rozumiemy i podążamy za kobietą. A nasze kolekcje są i będą odzwierciedleniem kobiety oraz jej zmienności i potrzeb.