Zostań Partnerem

 

Jako Look made with Love dysponujemy szeregiem wysokiej jakości produktów, które codziennie trafiają w różne miejsca na świecie. Nasz system pracy wspiera środowisko i ideę ekologicznej mody.

 

Od początku istnienia współpracujemy z różnymi podmiotami. Jeśli prowadzisz butik, sklep multibrandowy, sieć sklepów lub jesteś agentem, dystrybutorem lub przedstawicielem branży fashion, nasza oferta jest także dla Ciebie!

 

Nasza idea

 

W swoich działaniach kierujemy się przede wszystkim zaufaniem, jakością i transparentnością. Stawiamy na najwyższe standardy wykonanych produktów i lojalną współpracę z partnerami.

 

Nasze kolekcje powstają z myślą o pewnych siebie kobietach, slow fashion i ekologii. Codziennie pilnujemy, aby każdy model wychodzący spod naszej igły był skrojony na miarę największych oczekiwań. Pracujemy z dbałością o każdy detal, metkę, patkę i stębnówkę. Nasze produkty są unikatowe dzięki wykorzystaniu metody handmade.

 

Zarówno we współpracy z klientem jak i naszym partnerem opieramy się na trzech podstawowych zasadach: przejrzystość produkcji, przejrzystość cen i social trust. Dbamy o dobre relacje biznesowe i przyjazną atmosferę pracy.

 

Co oferujemy dla naszych partnerów?

 

W naszym sklepie posiadamy stały asortyment, w którego skład wchodzą produkty całoroczne, bestsellery oraz tak zwane “flagowce”. Nasi partnerzy mogą dopasować swoje zamówienia do własnych potrzeb i na bieżąco uzupełniać jego braki.

 

Dodatkowo przeprowadzamy różnego rodzaju akcje sezonowe, w których projektujemy, produkujemy i promujemy dedykowane kolekcje, dostosowane do panującej pory roku i obecnych trendów modowych.

 

Skontaktuj się z nami

 

Zostań naszym partnerem!

 

Skontaktuj się z nami, a chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

 

E-mail: zamowienia@lookmadewithlove.pl

Tel: 516 560 813

 

Zaufali nam już: